elamuhaldus | Newsec

ÜÜRIMAJADE HALDUS

ÜÜRIMAJADE HALDUS

Üürile antava elamukinnisvara haldusteenus on mõeldud kinnisvaraarendajatele ja fondidele, kes investeerivad nii äri- kui ka elamukinnisvarasse.

Elamispindade haldajana tegeleb Newsec vastavalt grupi heale tavale kõikide kinnisvarahaldust puudutavate küsimustega – hoone tehnilise hoolduse, eluruumide rendi ja maksete administreerimise ning raamatupidamisarvestusega. Ühtlasi koordineerib Newsec kolmandate osapoolte tegevust ja lisateenuste osutamist üürnikele.

Elamukinnisvara haldusteenus on täielikult digitaliseeritud – spetsiaalselt loodud lahendus aitab efektiivselt kinnisvara hallata ning säästab aega ja rahalisi ressursse, mis tagab teenuse konkurentsivõimelise hinna.

Newsec rakendab oma tegevuses parimaid juhtimisstandardeid ja struktureeritud protsesse, mis tagavad efektiivse varahalduse ning vastavad investori ja varaomaniku ootustele.

Elukondliku vara haldus
Hoonete ja korterite tehniline hooldus
Maja rent
Rendiprotsessi koordineerimine
Maksete administreerimine
Ostetava vara raamatupidamine
Digiteenuste haldamine
59
spetsialistid
884 000
hallatav ala
84
hallatavad objektid
2
kvaliteedijuhtimise standardid

KASVAV PAKKUMINE KASVATAB UUSI TEENUSEID

Nõudlus elamispindade järele kasvab Eesti suuremates linnades kiiresti ning üha enam juriidilisi ja eraisikust investoreid soovib investeerida kinnisvarasse.

Eluasemete üürituru kasv tingib vajaduse elamukinnisvara haldusteenuse järele ning investorid usaldavad aina julgemalt oma kinnisvara haldamise professionaalsete kinnisvarahaldurite kätesse.

JELA-NEWS-170620-471-300DPI-HR
JELA-NEWS-170620-1734-300DPI-HR

KELLELE ON ELAMUHALDUSE TEENUS SUUNATUD?

  • Üüripindadesse (ühiselamud, õpilaskodud) investeerivatele kinnisvaraarendajatele
  • Kinnisvaraarendajatele, kes annavad osa arendusprojektidest rendile ja müüvad hiljem kinnisvarafondile
  • Kinnisvara investeerimisfondidele
  • Kinnisvaraarendajatele, kelle kinnisvaraportfellis on müümata kortereid
  • Erakinnisvara omanikele

MIKS VALIDA NEWSEC?

Newseci eesmärk on kvaliteetne kinnisvarahaldus, rahvusvaheline kogemus, standardiseeritud protsessid ja üürnike maksimaalne rahulolu.

Professionaalsed varahaldurid aitavad klientidel säästa aega ja rahalisi ressursse. Täielikult digitaliseeritud teenusepakkumine tagab konkurentsivõimelise hinna.

Newseci visioon on luua töö- ja elukeskkondi, kus inimesed tõesti tahavad olla!

NEWS-bostad-barnfamilj-815-300DPI-HR

KontaKTID

Janek Hintsov
Country Manager, PAM Estonia
j.hintsov@newsec.ee +372 505 8803
Reimo Simsalu
Senior advisor
r.simsalu@newsec.ee +37253305313
Anname teile teada, et teie nõusolekul kasutatakse sellel veebisaidil küpsiseid. Küpsiste kohta loe lähemalt siit. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma brauseri seadeid ja kustutades küpsised..