Karjäär | Newsec

Karjäär

Kinnisvaraturu asjatundjad

Newsecis töötamine tähendab koostööd Põhja-Euroopa kinnisvaraturu parimate spetsialistidega. Siin töötavad kinnisvara müügi, üüri, juhtimise ja hindamise motiveeritud liidrid, kes ei karda võtta vastutust ja püüdlevad parimate tulemuste poole.

Ettevõttel on selgelt määratletud põhiväärtused, nagu asjatundlikkus, innovatsioon ja ausus, mistõttu hinnatakse töötajate pädevust ja meeskonnavaimu igapäevases töös väga kõrgelt.

Newsec on esimene Leedu ettevõte, mis on töötajate küsitlustel ja tööandja analüüsil põhineva metoodika järgi läbinud instituudi „Great Place to Work“ hindamise ning saanud Leedu parima töökoha sertifikaadi.

Professionaalsus
Pakkudes turul kõrgeima kvaliteediga teenuseid, püüame ületada oma klientide ootusi ja konkurentide võimalusi.
Ausus
Iga ülesande täitmisel lähtume kõrgeimatest ärieetika ja moraali põhimõtetest, püüame maksimaalselt arvestada kliendi huve ja tagada nende täieliku konfidentsiaalsuse ning austame ennast ja teisi.
Innovatsioon
Uudishimu ja oskus otsida, leida ja katsetada uusi lahendusi, arendada uusi teenuseid ja tooteid ning julgeda eirata väljakujunenud traditsioone.

Miks Newsec?

Töö ettevõttes
* Töötame ja õpime suurimatelt ja nõudlikumatelt klientidelt
* Planeerime iseseisvalt töö tegemise aja ja koha
* Täiustume sise - ja väliskoolitustel
* Meil on...
Täiendavad eelised
* Sünnipäeva ajal anname vaba päeva.
* Suvel töötame lühemalt.
* Pakume parkimiskohta kontori kõrval.
* Töötame A + klassi kontoris.
Hoolime oma töötajatest
* Viime regulaarselt läbi kaasamisuuringut Great Place to Work.
* Kõik töötajad on COVID-19 vastu kindlustatud.
* Soovime, et Teil säiliks tasakaal töö ja isikliku...
126
töötajat
6
kontorit
3
riiki

Kolleegid ja kliendid on meie jaoks kõige olulisemad

Eriline tähelepanu kolleegidele ja klientidele kirjeldab meie ettevõtte filosoofiat ja käitumist üksteise ning klientidega.

Meie töötajad on ettevõtte alus, seega on meie jaoks oluline, et Newsec ei oleks mitte ainult hea koht töötamiseks, vaid ka koos kasvamiseks ja arenemiseks. Kasvatame meeskonnavaimu lähtuvalt ettevõtte põhiväärtustest ja vastutustundliku tööandja lähenemisest.

Ühine Newsec'iga

Kui soovite Newsecis töötada, tutvuge pakutavate positsioonidega ja saatke julgelt oma elulookirjeldus. Kui te ei leia sobivat pakkumist, saatke meile oma CV ja me võtame teiega ühendust.

Ei leidnud soovitud ametit? Saada meile oma CV

*
*

*

Kontakt

Egle Povilėnienė
Head of Operations and HR, Newsec in the Baltics
e.povileniene@newsecbaltics.com +370 687 55 570
Anname teile teada, et teie nõusolekul kasutatakse sellel veebisaidil küpsiseid. Küpsiste kohta loe lähemalt siit. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma brauseri seadeid ja kustutades küpsised..