Üürnike esindamine

Newseci üürnike esindamise meeskond aitab teie ettevõttel leida sobivaima üüripinna, mis vastab maksimaalselt kõikidele praegustele ja tulevastele vajadustele suuruse, siselahenduse  ja selle ajalise paindlikkuse osas. Ühtlasi püüdlevad esindajad hoone valiku ja üüritingimuste läbirääkimiste käigus kõige soodsamaid üüritingimusi, säästes Teile aega ja raha.

Uute pindade otsimisel antakse Teile üksikasjalik ja ajakohane teave kohaliku turu, võimalike üüristsenaariumide ja nende finantsilise võrdluse kohta. Sellise teabe baasil olete valmis langetama kaalutud otsuse  – kas jääda oma praegusele pinnale, kolida uude või teha muid mõistlikke soovitatud tegevusi.

Kvalifitseeritud ja kogenud Newseci spetsialistid abistavad uue üürilepingu sõlmimisel, peavad läbirääkimisi ning koordineerivad üürivaliku ja lepinguprotsessi. Vajadusel tagame üürilepingu pikendamise või asendamise turualternatiividega konkurentsivõimelistel tingimustel. Samuti hoolitseme vajadusel äripindade laiendamise või ka pinna vähendamise eest.

Teie esindajana seisab Newsec just teie huvide eest. Meie professionaalsesse tiimi kuuluvad lisaks ärikinnisvara konsultantidele ka kinnisvaraanalüütikud, -hindajad, –halduse ja ehitusjuhtimise spetsialistid.  Terve Newseci tiim ja teadmiste pagas on Teie kasutuses.

Toetudes pikaaegsele kogemusele ja põhjalikule ärikinnisvaraturu tundmisele, oleme teie sõltumatuks partneriks kogu protsessi vältel ning kindlustame teile parimad võimalikud tingimused ja tasakaalus üürilepingu.

Newseci üürnike esindusmeeskond on oma ala kõige aktiivsemad konsultandid kohalikul turul. Oleme enam kui 10 aastat aidanud oma klientidel sõlmida tehinguid kogupindalaga üle 150 000 ruutmeetri. Meid usaldavad sellised kliendid nagu Tesonet, Microsoft, DexCom, SEB, Danske Bank, Telia, Moody’s, AmerisourceBergen/WorldCourier, Revolut, Mambu, Devbridge, Citadele  ja paljud teised erineva suurusega ning eri tööstusharude kohalikud ja rahvusvahelised ettevõtted.

Üksikasjalik ja asjakohane turuinfo ja analüüs
Pühendunud projektijuht
Kokkulepitud projekti elluviimise ajakava
Üüripinna vajaduste kaardistamine
Üüristsenaariumid, hoonete funktsionaalne- ja finantsanalüüs
Läbirääkimised, kavatsuste protokollid, üürilepingud
~50
üüritehingut
300 000
m2 üüripinda
200 mln eur
tehingute väärtus

Kinnisvara üür

Rohkem

Kinnisvara müük

Rohkem

Uue kontori DNA

COVID-19 pandeemia on kaasa toonud muudatusi nii tavapärastes töökohtades kui ka kogu kontoriturul. See on ärgitanud lahendusi otsima. Ärikeskuste tühjenemisega kaasneb nende valdajatele ja arendajatele ebakindlus tulevase büroonõudluse osas ning kontoriüürnikke ootavad ees töökorralduse ja büroopinna muudatuse teemad. Seetõttu muutuvad kinnisvarateenused ja kinnisvaraalane nõustamine ainult aktuaalsemaks.

Milliseks kujuneb uue kontori DNA, püüavad turueksperdid vastata mitte ainult küsitluste, uuringute, vaid ka kogutud kogemuste ja andmete põhjal. Selle tulemuseks on nii kiire reageerimine ja küsimuste lahendamine pandeemia ajal kui ka võimalus rakendada paljude aastate oskusteavet (ingl know-how) erinevates olukordades.

Modern office

Sisalduvad teenused

 • Turuülevaated ja -analüüsid
 • Vajaduste kaardistamine
 • Peamiste tulemusnäitajate (KPI) koostamine
 • Põhjalikult analüüsitud pakkumised
 • Konsultatsioon ja abi läbirääkimistel
 • Üürilepingute sõlmimine

Millal on üürnike esindus vajalik?

 • Otsuse tegemiseks vajaliku asjakohase turuülevaate saamiseks
 • Parimate tulemuste saavutamiseks läbirääkimisel
 • Uue üürilepingu sõlmimisel või olemasoleva muutmisel
 • Vajate professionaalset abi üüriküsimustes

Kellele on see teenus vajalik?

 • Äripinna üürnikele
 • Organisatsiooni Juhtidele
 • Ettevõtetele kes sisenevad uutele turgudele

 

Miks Newsec?

 • Põhja-Euroopa juhtiv ärikinnisvara ettevõte
 • Pikaajaline kogemus üüritehingute nõustamisel
 • Kohaliku kinnisvaraturu põhjalik tundmine
 • Tulemustele orienteeritud protsessijuhtimine
 • Tasakaalu säilitamine läbirääkimistel
 • Laiapõhjaline teenuste valik
 • RICSi standarditele vastav töö ja parimast tavast lähtumine

Tehtud projektid

Büroo 113
Üürniku esindus

3 400 m2 Erakliinik

Tallinn, Eesti

Büroopind
Strateegiline nõustamine ja üürniku esindus
3 100 m2 - rahvusvaheline IT ettevõte
Tallinn, Eesti
Smartvision
Strateegiline analüüs turule sisenemiseks ja üürnike esindamine
2 müügiesindust - kaubanduspind
Tallinn, Eesti

Kontaktid

Küsimusi? Kontakt:

Martynas Babilas, MRICS
Head of Corporate Solutions, Newsec Advisory in the Baltics
m.babilas@newsecbaltics.com +370 616 12216
Nikita Kulikov
Head of Advisory in Estonia
n.kulikov@newsec.ee +372 505 8548
*
*
*

See sait kasutab meie veebisaidi nõuetekohaseks toimimiseks vajalikke küpsiseid. Soovime seada analüütilised ja reklaamiküpsised, et pakkuda teile kõige asjakohasemat kogemust, pidades meeles teie eelistusi ja korduvaid külastusi. Klõpsates "Nõustun", nõustute kõigi mittevajalike küpsiste kasutamisega. Saate valida, milliseid küpsiseid kasutada, ja saada lisateavet, külastades meie küpsiste poliitikat.